hobby waszych facetów

hopsior22tv

hobby waszych facetów

Postautor: hopsior22tv » 09 gru 2016, 14:22

moja koleżanka ostatnio stwierdziła, że jej zdaniem faceci zwykle mają ciekawsze hobby niż kobiety. postanowiłyśmy to sprawdzić - jakie hobby mają wasi partnerzy, znajomi itp? i czy zgadzacie się ze zdaniem mojej koleżanki?

mój facet kocha swój motocykl - to kawasaki z750, czasami mam wrażenie, że ja jestem na drugim miejscu

Re: hobby waszych facetów

Postautor: Adamila021 » 18 wrz 2017, 20:10

Jasne ze tak :) Moj np. bardzo lubi fotografie, duzo czasu spedza na blogu http://blog.empikfoto.pl/2014/07/kreowa ... mowanie-2/ i sie dosztalca w tym temacie. Najczesniej ja i nasza dzidzia sluzymy mu jako modele :D
Purcelia

Re: hobby waszych facetów

Postautor: Purcelia » 23 kwie 2018, 12:05

Mój znowu ma bzika na punkcie podróżowania szczególnie samochodem. Wciąż wymyśla jakieś długie wycieczki, których przebycie możliwe jest tylko autem. Nie powiem fajna sprawa, zawsze człowiek coś zobaczy, zwiedzi, czegoś się dowie tylko, że czasami jest to męczące. Podróże owszem kształcą, ale też potrafią przemęczyć, niestety. Zaproponowałam mu kiedyś żeby na jedną z takich wycieczek pojechał beze mnie, bo wolę posiedzieć i odpocząc. Szybko mi wtedy kupił taką poduszeczkę pod głowę żeby zmniejszyć trudy podróży. Nie powiem fajna rzecz taki podgłówek. Teraz nie mam już wymówki. Na długi majowy weekend mamy jechać nad morze.

Wróć do „Off Topic - Na luzie”