Bat Chatillon 25t

przemo8998

Re: Bat Chatillon 25t

Postautor: przemo8998 » 13 lip 2012, 16:10

Ładowanie pomiędzy strzałami 2,73sec, więc tak naprawdę nic nie zmienili :/
-> World of Warships - walcz na morzu!
Newbiep

Postautor: Newbiep » 17 lip 2012, 12:31

390 średniego DMG to nic? ;) nawet jesli to jest 5 pestek po 390 a nie 6 po 300 to i tak jest lepiej niz bylo. 6x300=1800 a 5x390=1950 sredniego DMG. podsumowujac: wiekszy dmg w krotszym czasie (odrobina szczescia i IS7 schodzi na magazynek co wczeniej bylo raczej nie do pomyslenia) :) ale jak bedzie to wyjdzie w praniu :) za 15k expa odblokuje bata i ocenie po ok 100 bitwach

a tak z innej beczki jakie moduly polecacie z tych 3ch zestawow nad ktorymi rozmyslam?

1. wentylacja, stabilizator, szybsze celowanie
2. wentylacja, optyka, szybsze celowanie
3. wentylacja, optyka, stabilizator

Dodam ze w lorku mam zestaw nr. 1

Odnosnie zalogi: (w planach na 3ci skill naprawa lub podany wariant, mysle tez nad zrobieniem resetu pod BiA [towarzysze broni] + naprawa ale nie wiem czy to sie oplaca) :

Dowodca: Zwiad, Rozeznanie w sytuacji, Orle oko
Celowniczy: Strzal z biodra, Snajper, Wyznaczony cel lub Zbrojmistrz
Kierowca: Jazda terenowa, Gładka jazda, Hamowanie sprzeglem
Ostatnio zmieniony 17 lip 2012, 12:38 przez Newbiep, łącznie zmieniany 1 raz.
Z dziennika zwiadowcy #1, czyli podstawy zwiadu
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
Norskee

Postautor: Norskee » 17 lip 2012, 12:35

wasza wielka teoria, problem z francuzami jest taki, że jeden ding, jeden strzał za zero i możecie sobie czołg na żyletki przerobić, w większości przypadków i tak na 6 wystrzelonych pocisków wchodzi 5, czasem nawet mniej w przypadku cięższych czołgów, bo w końcu trzeba sie ruszać, albo zginąć i przycelować nie ma jak, chyba, że grają gracze o kamperskiej metalności i minęli się z prawidłowym drzewkiem
WOT RU

Garaż:
Za dużo tych czołgów
Newbiep

Postautor: Newbiep » 17 lip 2012, 12:40

@norskee

nawet przy 1dnym pudle, "0" czy dingu te 5 strzalow pozwala na ucieczke :) jesli niewybitny gracz pokroju "ja" dawal rade uciekac lorkiem to i mysle ze batem tez sie da
[spoiler][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_f5qF-MMdgs[/youtube][/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
majan

Postautor: majan » 17 lip 2012, 12:53

Newbiep pisze:@norskee

nawet przy 1dnym pudle, "0" czy dingu te 5 strzalow pozwala na ucieczke :) jesli niewybitny gracz pokroju "ja" dawal rade uciekac lorkiem to i mysle ze batem tez sie da

Lorka to nie BatChat, nie jest tępiona z taką bezwzględnością jak BatMobil, wiec niewybitny gracz w Bacie ma bardzo duże szanse na szybki zgon zanim cokolwiek zrobi . Pamiętaj do Lorki strzela wielu graczy do BatChata wszyscy.

Ja bym się tak tym nie ekscytował, na pierwszym teście BatChat jest zdecydowanie OP prędzej czy później nerf będzie konieczny i odczuwalny.
TheGame9601

Postautor: TheGame9601 » 18 lip 2012, 18:27

Zmiana działa na 105 i odjęcie jednej pestki wyszło na dobre Batowi.
W niższe tiery niekiedy wchodzi za ponad 400.
Dzisiaj na YT widziałem film to koleś po 420 430 DMG na T34 robił.
Tutaj jest film jak koleś ładnie cisnął:/watch?v=GiCTvadTWtY
Szkoda że 1800 HP ale coż magazynek i działo kosztem życia ;)
Po wprowadzeniu patcha będzie niezły rzeźnik ;)
Obrazek
bamboos

Postautor: bamboos » 19 lip 2012, 10:41

Grałem nim na teście. jak oceniam zmiany? na Plus. Dlaczego? już mówię - ma 5 a nie 6 strzałów które zadają więcej dmg przy tej samej przerwie między strzałami. z kolegą grałem w pokoju treningowym, On nowym niemieckim niszczycielem X tieru a Ja różnymi czołgami, po IS7, IS4 i obj 704 zjechałem go dopiero batem zadając nawet ok 440dmg na strzał, pozdro:)
Newbiep

Postautor: Newbiep » 19 lip 2012, 11:52

o ile dobrze mysle to zakres DMG pojedynczej pestki bedzie taki sam jak w D2-5T (122mm w ruskich HT VII tieru) i BL9 (IS3) czyli od 293 do 488 (jak pomylilem koncowki to poprawcie)

a w mobilnosci i skretnosci bata czuc mase tego nowego dziala czy jezdzi tak dobrze jak jezdzil?

Zeby nie byl post pod postem: ocena bata po 50 bitwach:

Na stocku jakos daje rade. Szalu nie ma ale tragedii tez nie ma pomimo tego ze bez gasek nie wejdzie nawet wentylacja ;) Po wynalezieniu gasek i zalozeniu 100mm jakosc gry na bacie sie poprawila, juz nie bylem tylko spotem w wiekszosci wypadkow, moglem stac sie partyzantem (tak jak lubie). W koncu zalozylem moduly, co tez poprawilo osiagi "nietoperka". Niestety wciaz brakowalo mi tych paru KM, za wolno zbieral sie z miejsca i mial za duzy promien skretu jak na moj gust przez co czesto zaliczalem zgon ;) Nareszcie po 4X bitwie wymaksowalem Bata i stwierdzilem ze "to jest to". Wyczulem jak strzela armatka 100mm, bo pierwsze bitwy z nia nie do konca wychodzily (na lorku uzywalem 90mm z 212 penetracji) :) Czolg przestal juz byc lekko ociezaly, zasuwa az milo i daje mi jeszcze wiecej fanu niz dwaj poprzednicy :) Niestety na "random-towarzyszy" wiele nie moge poradzic i nie raz nie dwa zdarza mi sie oberwac od sojuszniczego czolgu/arty lub zostac przezen staranowanym. Poza tym zdarza mi sie czesto zapedzic az za daleko :)

Plusy:
[spoiler]-mobilnosc
-dobry camouflage
-male rozmiary
-"nalesnikowatosc"
-rykoszety "z nikad" od gornej plyty i wiezy
-czesto dostaje za "0" w bok, w "koloratke" (na bacie jet tak z boku) i boczne czesci przodu
-magazynek i 1800 sredniego DMG w 14s (po pathu 1950 w 11s) (przerwa miedzy strzalami 2,7s w porownaniu z lorkowym 3,75s robi ogromna roznice-dlatego w lorku jezdzilem z 90mm)
-magazynek laduje sie tylko 37,5s z BiA i wentylacja (w porownaniu do 49s z lorka jest roznica)
-budzi postrach :)[/spoiler]

Minusy:
[spoiler]-wychyl dziala gora-dol
-papierowy pancerz
-jak dostanie w gaske/silnik/kierowce to ginie
-dosc czesto pada dzialo w stosunku do poprzednikow
-lubi sie zapalic od strzalu z przodu, boku i tylu (zazwyczal polaczone z rozwaleniem silnika)
-jak na randomie zobacza cie w bacie to wszyscy próbują cie ubic (co jest tez zaleta bo jak uwaga jest skupiona na tobie to znaczy ze inni maja prosciej)
-jak ktos lubi taranowac to tym czolgiem nie polecam (za lekki na takie rzeczy)[/spoiler]
Obrazek
Awatar użytkownika
Gembam

Postautor: Gembam » 21 lip 2012, 18:03

bamboos pisze:Grałem nim na teście. jak oceniam zmiany? na Plus. Dlaczego? już mówię - ma 5 a nie 6 strzałów które zadają więcej dmg przy tej samej przerwie między strzałami. z kolegą grałem w pokoju treningowym, On nowym niemieckim niszczycielem X tieru a Ja różnymi czołgami, po IS7, IS4 i obj 704 zjechałem go dopiero batem zadając nawet ok 440dmg na strzał, pozdro:)

Bo musisz przyznać, że przy swojej papierowości dmg na poziomie 300 nawet w obecnym IX tierze to troszkę mało. W wielu sytuacjach pożytek z magazynka jest żaden i lepsze byłoby zwykłe działo. Ale to tylko czasami. Poza tym całkiem fajna zabawka :) Początkowo miałem z nim problem bo wszędzie byłem zbyt szybko (czyli sam) albo jechałem za daleko (czyli sam). Ale po ogarnięciu taktyki gry zupełnie innej niż typowym medem daje całkiem sporo kasy i radochy.
Maciek

Obrazek
Lataj z nami w WoWp CB

W garażu: Dużo bo T34 zarabia na wszystko :)
MonoMortal

Postautor: MonoMortal » 22 lip 2012, 13:02

Czy nie uważacie, że ten czołg jest za drogi w utrzymaniu jak na 25 ton? Naprawa sięga 27k za wrak, gdzie olbrzymi 150 tonowy Jagdpz E100 kosztuje 22k. Gdzie w tym logika? Pestki do bata też kosztują sporo w ogólnym rozrachunku i ogólne koszta często przekraczają 50k.
IS-7, IS-4, T110E4, JT, Lorraine 40t, T59, T34, Obj. 261, VK2801, ELC AMX, Grille

Wróć do „Czołgi francuskie”