World of Warplanes
World of Warplanes

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: T69
PostWysłany: 13 Mar 2013, 16:53 
Plutonowy

Zrzuty ekranu zamieszczone przez Ciebie pokazują, że w bitwie byłeś jednym z najlepszych czołgów i mogłeś sobie postrzelać w M6, AMX 13 75 i Tygrysa z różnych kierunków, a nawet miałeś pewnie na sobie rykoszety. Natomiast w przypadku kiedy jesteś na dole drabinki i na dodatek na typowo kamperskiej mapie, bez premium ammo sobie nie pograsz. Albo inaczej, pograsz sobie i zadasz może 500-1000 dmg, o ile przetrwasz co najmniej 7 minut, aż się trochę towarzystwo wykruszy.

Dążę do tego, aby uświadomić innym, że T69 został zaprojektowany do epickich bitew, ale pod warunkiem używania na nim obu rodzajów amunicji w zależności od sytuacji. Ostatnio mi ktoś napisał, że "premium ammo jest dla noobów". A ja myślę akurat odwrotnie. Chcę wygrać bitwę i polepszyć swoje statystyki. Jeżeli mnie tylko na to stać to będę strzelał czym się da żeby osiągnąć cel i być pomocny drużynie.

Centurion gorzej się zbiera ale przy średniej penetracji 226 nie musi nikogo objeżdżać, bo wszystko wchodzi od przodu. Przynajmniej do 9 poziomu.

Pozdro,
Def

Najbardziej lubiane czołgi z kolekcji: Cromwell i T110E3.

-> World of Warplanes - daj szanse samolotom!

PostWysłany: 24 Mar 2013, 14:58 
Szeregowy

Dążę do tego, aby uświadomić innym, że T69 został zaprojektowany do epickich bitew, ale pod warunkiem używania na nim obu rodzajów amunicji w zależności od sytuacji. Ostatnio mi ktoś napisał, że "premium ammo jest dla noobów". A ja myślę akurat odwrotnie. Chcę wygrać bitwę i polepszyć swoje statystyki. Jeżeli mnie tylko na to stać to będę strzelał czym się da żeby osiągnąć cel i być pomocny drużynie.

Zgadzam się z toba całkowicie, ja osobiscie mam polowe gold ammo na pokładzie bo często T69 wrzuca na 9 a nawet 10 tiery. T 69 musiałem nauczyc się grać przed nim T 71 to dla mnie była mordega bo nie ogarniam scautów ale gdy doszedłem do t 69 to juz całkiem inna gra, pancerz czasami coś odbije, jest dość mobilny i co najlepsze 300 peny na gold ammo:) wiec jak nas wrzuci na 9 i 10 tiery możemy faktycznie pomóc drużynie, nawet nie wiedziałem że mi ten med tak podejdzie, obecnie mam na nim 60 % win to dla mnie sporo bo generalnie jestem bardzo przeciętnym graczem.

PostWysłany: 26 Mar 2013, 11:15 
Chorąży
Awatar użytkownika

Po przesiadce z przesadzonego T71 stockowy T69 wydawał się wielkim krokiem do tyłu. Powolny, nie skręcał, załoga 75% ( T71 z dobrą załogą został w garażu). Zacisnąłem żeby i zacząłem żmudny grind. Na pierwszy ogień poszło działo ( mam w magazynie drążki), później silniki, gąski i radio. Założyłem Stabilizator, skupiaczkę i wentylację a załoga powoli dobiła do 100% i stało się coś dziwnego - czołg zrobił się bardzo grywalny. Fajny jak na meda pancerz, niezła zwrotność i prędkość maksymalna, kuleje przyspieszenie ale nie można mieć wszystkiego. Raz użyłem golda, tak z czystej ciekawości poza tym używam standardowej amunicji - toż to med - nie służy do walki frontalnej z HT więc 173 peny wystarcza. Bardzo podoba mi się 2 sek między strzałami, gram na zmianę T69 i Lorrką i czuć bardzo wyraźnie różnicę w szybkostrzelności. Jeśli następca będzie podobny to wydaje mi się że szybciej zrobię T57 niż Bata, Lorrka przyprawia mnie o ból zębów. O wiele większa przepaść jest pomiędzy wymaksowanym AMX 13 90 a Lorrką niż pomiędzy T71 a T69. Nie wiem czy dodałem, że to magazynkowiec więc podczas gry trzeba trochę myśleć.
Pozdrawiam

Kto tam znowu krzyczy prawą?
Lewa
Lewa
Lewa

PostWysłany: 18 Kwi 2013, 02:27 
Starszy Chorąży
Awatar użytkownika

Miejscowość: Stalowa Wola
OK, czas na mój wpis i wrażenia. :)

Przejechałem nim ledwie 20 bitew (nie licząc testowych), a po 12 miałem już Asa pancernego. Czołg bardzo przypadł mi do gustu. Sam do końca nie rozumiem czemu? Przeciez na testach tak posysał. :lol: No, chyba po prostu nie można było tam wyciągnąć jego potencjału. A tu proszę: kadłub, działo, magazynek. Jego sukces zależy od tych trzech czynników.

Profil wanny w stylu T110 daje sporo rykoszetów, a jej pancerz porównywalny jest z "miękkim" T62A - z tym, że o 2 poziomy niżej.
Działo? Wydaje się, że nic specjalnego, ale w połączeniu z magazynkiem daje zabójczą mieszankę. Dobrze wykorzystany magazynek z właściwą amunicją pozwoli ci zadać średnio 960hp uszkodzeń, a potem odskoczyć. Teraz wyskoczyć face to face na AMX 50 120 czy Lorraine 40t to nic takiego. :) Po prostu robisz swoje i cieszysz się z efektów gdy tymczasem kierowca IX tieru barwi gacie.

Jak często wspominam - warto dołożyć kasy do wygranej. Nie bójcie się używać amunicji premium, ale nie pokładajcie w samej niej zwycięstwa. W końcu to MT i jego zadaniem jest wspieranie swoich, objeżdżanie linii i wykańczanie padliny.
Najgorzej jak nie masz gdzie się schować, wystrzelisz serię, a tu co? Żywy trup: 1hp, 5..., 20..., 35hp. I już po tobie. No chyba, że nauczysz się kątować, bo jest co kątować. Tak fikuśny pancerz jak amerykańców rzadko się spotyka na polu bitwy.

Stalowa ściana, kamikadze, opanowany, spartanin? Ależ proszę!

Najlepszy silnik owszem odblokujcie, ale nie liczcie na mobilność T71. To już inna klasa - w stylu krążowników ulic - powoli i dostojnie.
Mam jednak zastrzeżenia do co radia. 9 tys expa to ciut za dużo za radio, którego nie zobaczymy już w tej gałęzi. Ciekawostka: jest to radio używane w wysokotierowej artylerii i niskotierowych wieżowych TD. Zapewne twórcy wyszli z wniosku, że na pewno już je posiadam. :D

Urodzinowy specjal mi się bardzo przysłużył. Tańszy czołg i załoga taniej wyszkolona za golda pomogła w polubieniu go.

Nie wiem jednak czy zatrzymamy go na dłużej, ale podejrzewam, ze załoga poleci wyżej. Okazuje się, że na kompanii mistrzowskiej jest świetnym partnerem dla AMX 50 100.

Image

PostWysłany: 15 Maj 2013, 15:48 
Plutonowy
Awatar użytkownika

Czołg bardzo ciekawy mógłbym rzec mały masakrator a to za przyczyna magazynka 4 strzały co 2 sekundy za średnią 240 HP robią swoje. Do snajpienia raczej słaby bardziej się nadaje w połowie mniej więcej walki kąsać przeciwnika od tyłu albowiem pancerz 101 nie na wiele się zdaje w walce frontalnej.
Słaba strona tej maszyny to magazyn amunicji - pada z niesamowitą reguralnością niemalże po pierwszym strzale przeciwnika (może to jeżdżący magazyn amunicji :D ).
Mobilnośc nie jest taka najgorsza ale rozpędza sie naprawde powoli co nie pozostaje bez echa kiedy chcemy oddać parę strzałów i szybko się oddalić tutaj niestety często wróg zdąży nas namierzyc ad od tyłu mamy dyktę zamiast pancerza zatem efekt jest niczym petarda na sylwesrtra :P :-).
Ogólnie czołg całkiem przyzwoity i ww dobrym zespole jest dobrym i groźnym sprzymierzeńcem

Is 7, Is 4
T110E5 nie wiem po co
T92 nieźle kopie
Lowe nie wiem po co
type 59 ach te wspomnienia odległe
E 50 M niezła maszyna
T57 havy - o matko
Obiekt 268 rzeźnik
Hetzer- mały ptaszek z gatek
FV 215b (183) ma moc :-)
Waffentrager auf E100

PostWysłany: 16 Lip 2013, 10:17 
Sierżant
Awatar użytkownika

Witam. Skorzystałem z eventu i dokonałem zakupu. Mam pytanie o kolejność ulepszania pojazdu. W zasadzie to wątpliwość jest jedna na początku. Czy lepiej założyć drążki które muszę kupić ale stracę też chwilowo miejsce na 1 moduł i expić działo czy na stockowym zrobić gąski a potem działo?
Normalnie w takich sytuacjach jeżdżę na stocku i ratuję się amunicją premium ale obecna cena jest zaporowa i w grę wchodzi maks 1 magazynek na krytyczne sytuacje.
Pocieszam się tym że T71 grało mi się bardzo dobrze a rzucało go wysoko więc to zostaje bez zmian. Zawsze szło coś zrobić bez golda. Oczywiście T69 jesze wolniejszy i większy...

PostWysłany: 16 Lip 2013, 11:35 
Starszy Szeregowy

protip: działo założysz bez ulepszania zawieszenia.
Działo (+ skupiacz i stabilizator) ->gąski (+wentylacja)-> silniki
Ja mam ten czołg od wczoraj i brakuje mi 15k expa do ostatniego silnika

PostWysłany: 28 Lip 2013, 09:46 
Porucznik

Czołg oceniłbym na solidną czwórkę. Dobry, średni czołg wsparcia. Jeździ, czasami coś odbije, jak trzeba to i z daleka da się przycelować.
Nie wybija się mocno ponad tę solidność ani też nie odstaje.

Dla mnie osobiście brakuje w tym czołgu piątego pocisku w magazynku. 4 bywa momentami za mało żeby kogoś dokończyć. Bywa też, że po wystrzeleniu jednego przeciwnik się schowa i zostajemy z dylematem - przeładować (co jednak trochę w tym czołgu trwa) czy zostać z 3 pociskami (a to już niewiele).

Zbieranie na następny pojazd nie jest męczarnią natomiast na pewno nie zostawię go sobie w garażu.

PS. Zapomniałem dodać, że niestety trzeba ze sobą wozić amunicję premium. Penetracja podstawowych pocisków czasami zwyczajnie nie wystarcza.

rozwinięte / sprzedane X-tki: Object 268 / T110E5 / T110E4 / E100

PostWysłany: 28 Lip 2013, 15:44 
Plutonowy
Awatar użytkownika

3 pociski to nie dylemat śmiało można przeładowywać, 25 sec to nie dużo. Gdy np w moim amx 50 100 przeładowanie trwa 47sec.

Wielka Brytania Cromwell, Light Mk. VIC
III Rzesza:Jagdpanzer IV, Pz IV, Dicker Max
Chiny:Type T-34, T-34-3

PostWysłany: 05 Sie 2013, 09:41 
Starszy Sierżant
Awatar użytkownika

Bardzo mi się spodobał ten med. Grając na przemian nim i T20 miałem rekordową passę wygranych gier: około 30. Teraz grając tym tandemem będę odrabiał straty po swoich HT.

Nawet z pierwszym działem - czołg robi swoją robotę. Jest baaardzo mułowaty na 1 siniku, po zmianie gąsek i sinika jest już o niebo lepiej (3 jeszcze nie mam, pewnie jest jeszcze lepiej).

Top działo to niezłe działo ... tylko te 4 pociski :( (w pierwszym dziale było 5). Przeładowanie - około 25 sek - niby dużo - trzeba dobrze się zastanowić co załadować w następny magazynek. Osobiście używam AP/HEAT oraz 1 magazynek HE - na specjalne okazje. AP stosuję do kasowania czołgów do 8 tiera max (no - miękkie 8) - na twarde 8,9, 10 tylko i wyłącznie HEAT

T69 to solidny czołg wsparcia - swoje na klatę weźmie - dmg z bitwy w granicach 3-4k - jest jak najbardziej do wykręcenia - tylko nie wolno za bardzo szarżować - trzeba delikatnie zakampić - wystrzelać ze 2-3 magazynki - potem szukać miejsca na flankowanie - i potem znowu ze 2 magazynki po tyłkach napastników - następnie - od razu chodu (albo decapować swoją bazę - lub wycinać artę i cap przeciwnika).
Używam takiej taktyki z rewelacyjnymi skutkami - aż sam jestem w szoku.

FRANCUZI:AMX12t,AMX M4 45
ANGLICY:Valentine,Alecto
Do kupienia:GW TIGER

Mój nick w Wot-BadJuju

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość