Regulamin działu

Wrzucane będą tutaj tematy powtarzające się oraz źle zatytułowane - bez możliwości edycji oraz dalszej dyskusji.
Awatar użytkownika
Crazied
Posty: 2683
Rejestracja: 15 paź 2010, 8:37

Regulamin działu

Postautor: Crazied » 05 wrz 2011, 17:39

Regulamin działu:

1. Tematy i posty umieszczane w obrębie tego działu muszą tyczyć się jego głównej tematyki.

2. Przed założeniem nowego tematu należy zapoznać się z jego zawartością aby uniknąć dublowania tematu.

3. Zaleca się przeczytanie FAQ (link w podpisie) a przynajmniej spisu treści aby wykluczyć założenie tematu z wyjaśnionym tam pytaniem (nie przeczytanie FAQ nagrodzone będzie ostrzeżeniem za skrajne lenistwo i zaśmiecanie forum zdublowanymi tematami).

4. Jeśli w dziale znajduje się identyczny lub podobny temat, zaleca się podczepienie zamiast tworzenia nowego tematu z zaznaczeniem, iż informacje tam znajdujące się nie pomogły w rozwiązaniu problemu. Jeśli rzeczywiście nie pomogły, a nie, że komuś nie chciało się w ogóle przeczytać i próbować.

5. Przed założeniem nowego tematu sprawdzić czy da się rozwiązać problem samemu, poprzez przeszukanie forum, gry czy stron poświęconych grze.


Niestosowanie się do tych kilku prostych zasad może skutkować zamknięciem tematu a w skrajnych przypadkach wlepieniem ostrzeżenia.
Nie oznacza to jakiegoś reżimu i rozdawania ostrzeżeń na prawo i lewo, jednakże ponad połowa z zakładanych tematów została już omówiona parokrotnie lub odpowiedź znajduje się w temacie FAQ Ogólne.

Jeśli chcecie rzeczowej i kulturalnej pomocy, dajcie też coś od siebie. Nie oczekujcie, że wszyscy nagle będą się zabijać byleby tylko odpowiedzieć na wasze, często banalnie głupie, pytanie. Szanujcie czas i charytatywną pracę wykonywaną na tym forum oraz innych użytkowników a rozwiążecie z ich pomocą (lub informacji się tu znajdujących) wasze problemy.
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Pole minowe”