Flawless Gaming Clan poszukuje dywizji!

Wrzucane będą tutaj tematy powtarzające się oraz źle zatytułowane - bez możliwości edycji oraz dalszej dyskusji.
fS_JuMPeR
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2014, 6:35

Flawless Gaming Clan poszukuje dywizji!

Postautor: fS_JuMPeR » 25 mar 2014, 6:39

Obrazek
Posiadasz swoją dywizję w tytule, którego dywizji nie posiadamy? Wasz klan nie ma dobrego miejsca na którym mogło by obymślać strategie, umawiać się na sparingi, lub po prostu porozmawiać? Nie przegap tej okazji!

Team Flawless rekrutuje dywizje które wykazują chęć do grania multiplayer! Masz skład, pisz tutaj! Pamiętaj jednak że wymagamy biernego uczestnictwa w turniejach online. W zamian możemy zaoferować możliwość z korzystania z profesjonalnej strony wraz z forum, fs-clan.pl, sygnaturke klanowa wykonana przez naszego graffika oraz mozliwosc organizacji wlasnych turniejow przez wykupiony skrypt ligowy! Dodatkowo jestesmy w stanie zalatwic wlasne serwery ts'a.

Jeżeli współpraca będzie się układała w jak najlepszym porządku, dywizja dostanie maila nazwa@fs-clan.pl . W razie jakichkolwiek pytań prosimy je kierować na forum w dziale "rekrutacja'' na forum naszego gamingu!. Jeżeli chcesz się skontaktować bezpośrednio z liderami klanu, proszę pisać na maila: flawless@fs-clan.pl . W celu złożenia swojej kandydatury proszę pisać na maila flawless@fs-clan.pl . W mailu proszę uwzględnić swój wiek, nick z gry, jaką dywizję chciałbyś poprowadzić, jaka to platforma (PC,x-box360,PS3) i czy posiadasz graczy w drużynie. Zapraszamy !
-> World of Warships - walcz na morzu!

Wróć do „Pole minowe”