War Thunder

Janek

Re: War Thunder

Postautor: Janek » 11 lut 2013, 14:17

Swietna gra. Bije o lata WOW. Znakomita optymalizacja, grafika, tryby rozgrywki, miodność gry, brak hp, lepsze rozwiązania, każdym samolotem inaczej się lata. WOW nie ma szans. Szkoda, że w czołgach nie powstała jakaś konkurencja dla WOT. Może WG wreszcie by się ogarnął.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 11 lut 2013, 14:24

WoW nie jest grą o samolotach.
Może chodziło Ci o WoWp?
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
Janek

Postautor: Janek » 11 lut 2013, 16:51

Crazied pisze:WoW nie jest grą o samolotach.
Może chodziło Ci o WoWp?

Jesne, że o samoloty od Wargaming. Skrót WOW można użyć także w odniesieniu do World of Warplenes ;)
tom21

Postautor: tom21 » 04 mar 2013, 19:37

wczoraj się kapłem że war thunder jest już w fazie open beta, zainstalowałem i co mogę powiedzieć?

dużo zajmuje ale warto. konkurencyjna gra do world of warplanes z tym że o niebo lepsza. znacznie więcej samolotów, ciężkie bombowce, 3 typy rozgrywki: bitwa zręcznościowa, bitwa historyczna i bitwa realistyczna. nie ma punktów HP tylko jakby wytrzymałość modułów. bardzo dobre losowania, i najważniejsze, jak tam grasz to nie grasz jednym samolotem tylko nacją, i jak ja rozwijam sobie samoloty rosyjskie i mam już 3 to jak zniszczą mi jeden samolot to mogę wybrać drugi pod warunkiem że z jednej nacji. nacji jest 6, japonia, usa, szwaby, anglia, rosja i chiny. dobra grafa, w podsumowaniu bitwy wszystko ładnie widać za co się ile expa dostało, i nie jest to uzależnione od wygranej, jak patrzyłem to często moja drużyna przegrywała i dostawaliśmy więcej expa niż przeciwnicy i odwrotnie

edit: muszę jednak zmienić troszkę zdanie na temat jednej z wyżej wymienionych, a bardzo ważnych rzeczy. mianowicie losowania, otóż jednak wcale takie dobre one nie są, ponieważ możemy wybrać kilka samolotów do bitwy często zdarza się że grając samolotem powiedzmy 3 poziomu trafiamy na przeciwnika 8 poziomu z którym nie mamy najmniejszych szans bo rozwija on znacznie większe szybkości, dysponuje lepszą siłą ognia i jest znacznie zwrotniejszy. po pograniu kilku dni w war thunder stwierdzam że jednak world of warplanes będzie lepszą grą ze względu na mniejszą rozbieżność poziomów maszyn biorących udział w bitwie. obie gry jednak nie są doskonałe i było by dobrze gdyby producenci zaczerpnęli od siebie niektóre rozwiązania. np w wowp brakuje zdecydowanie ciężkich bombowców, możliwości lądowania na lotniskach, ograniczonej amunicji i trybów rozgrywki takich jak w war thunder. natomiast w war thunder brakuje takiego systemu losowań jak w wowp oraz zróżnicowania statystyk samolotów ponieważ jest wiele samolotów które są tego samego poziomu a nie różnią się niczym prócz wyglądu. jest tak np z rosyjskimi bombowcami których jest bodajże 3 lub 4 na chyba trzecim poziomie i kompletnie niczym się od siebie nie różnią
Garaż: KW5; T-44; IS4; Jagdtiger; Bat Chatillon 25t; Object212; T-50-2; PzKpfwIII/IV; M4A3E2; MEDIUM MARK I + 2 miejsca w garażu
Czołgi odkryte na które nie mam hajsu:
IS7,Object 704
Awatar użytkownika
Norkos

Postautor: Norkos » 27 mar 2013, 10:45

Wczoraj pobrałem zagrałem i cóż czołgi będą sobie stać w garażu :D Gra jest rewelacyjna.
Grafika jest super, widoki zapierają dech w piersiach (GTX 690 ustawienia Filmowe podciągnięte do góry). Nawet w hangarze prezentacja samolotów bije na głowę WoT. Muzyka jest super dobrana a dzwięk w grze bardzo fajnie oddaje poczucie np prędkości przy nurkowaniu (Z-5500 świetnie się spisuje, wszystkie te efekty 5.1)
Szeroki wybór samolotów, dużo nacji. Spore mapy i genialnie zrobione. Możliwość testowania samolotów, jedna załoga może latać na obecnym jak i na poprzednich samolotach. Na bitwe lecimy całym hangarem z danej nacji. Super model zniszczeń, bez hp. co daje fajne motywy typu: awaria silnika na mapie w scenerii górskiej i awaryjne lądowanie na jakiejś hali. Największym plusem gry jest dynamika rozgrywki, dość siedzenia w krzakach dość głupiego wychylania się i cofania dość oklepanych schematów tylko czysta walka gdzie każdy pojedynek jest inny czy to tuż nad ziemią czy w chmurach czy kanionie, albo w nocy.... ahhh jak ktoś myślał nad spróbowaniem to polecam jak tylko mogę.
Obrazek
Reaver22

Postautor: Reaver22 » 03 kwie 2013, 20:45

Ciekawa gra, kumpel pogrywa i mówi że jest rewelacyjna, sam widziałem i grafika jest naprawde dobra a jak napisał Norkos - "widoki zapierają dech w piersiach" :) Dużo samolotów, dobre tryby oraz brak hp, aż się chyba skusze :D
Awatar użytkownika
Crazied

Postautor: Crazied » 04 kwie 2013, 13:47

Co do HP, to za przeciwnikiem możesz i minutę lecieć i go nie ubić, albo ściągnąć jednosekundową serią, zabijając pilota / odrywając skrzydło / niszcząc silnik ;)
FAQ: viewtopic.php?f=28&t=2178
PROSZĘ WAS HELP FAST PODAJCIE JAKIES NR FONA ALBO GG ALBO SKEJPA ŻEBY TO SZYBKO ZROBIĆ OK
Obrazek
UnDead86

Postautor: UnDead86 » 07 kwie 2013, 14:10

kiedy będzie premiera? bo jak na razie można grać w wresję beta?
Garaż:
CCCP: T-54, ISU-152, IS-7, SU-122-54
Rzesza: Tiger II, Panther II, Indien-Panzer, Tiger P
USA: T1 Heavy, T-29
Francja: AMX 50 120, AMX AC 48
UK: AT-15
ChRL: T-34-2

Odblokowane: IS-4, Obiekt 704, T-32, AMX 50B, E 75, E 50, Leopard PT A, WZ 120, Ferdinand
Awatar użytkownika
rune323

Postautor: rune323 » 15 kwie 2013, 7:50

Coraz bardziej jestem ciekawy tej gry. Nie chcę tracić czasu na pobieranie itp. czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, czy dam radę pograć w nią na takim lapku:
Windows7 Home Premium
Intel Core i5 2410M
Nvidia GT 520MX gDDR3 1GB
RAM 4GB
UnDead86

Postautor: UnDead86 » 15 kwie 2013, 15:02

bez problemu będzie Ci śmigać.
Garaż:
CCCP: T-54, ISU-152, IS-7, SU-122-54
Rzesza: Tiger II, Panther II, Indien-Panzer, Tiger P
USA: T1 Heavy, T-29
Francja: AMX 50 120, AMX AC 48
UK: AT-15
ChRL: T-34-2

Odblokowane: IS-4, Obiekt 704, T-32, AMX 50B, E 75, E 50, Leopard PT A, WZ 120, Ferdinand

Wróć do „Off Topic - Inne gry”