Zarabianie pieniędzy

Awatar użytkownika
Keritt

Re: Zarabianie pieniędzy

Postautor: Keritt » 09 mar 2013, 6:51

Nie wiem czemu macie takie problemy z kasa. Nie mam czołgu premium a jak mi brakuje kasy to idę na swojego Stuga III i bez problemu zarabiam w jeden dzień tyle, że mogę się nie martwić o kasę dłuższy czas. Gram tylko randomy i jakoś na brak money nie narzekam.
-> World of Warships - walcz na morzu!
Awatar użytkownika
HeadHunter1906

Postautor: HeadHunter1906 » 09 mar 2013, 6:59

Keritt pisze:Nie wiem czemu macie takie problemy z kasa. Nie mam czołgu premium a jak mi brakuje kasy to idę na swojego Stuga III i bez problemu zarabiam w jeden dzień tyle, że mogę się nie martwić o kasę dłuższy czas. Gram tylko randomy i jakoś na brak money nie narzekam.

Potwierdzam powyższe. Osobiście nie mam problemów z wychodzeniem na plus 8 tierami. Fakt, czasami jest kiepska bitwa i jesteśmy z kasą do tyłu, ale są też dobre walki na których można "się odkuć". Do zarabiania używam Pz4 i Stuga, premium miałem w sumie przez 5 dni (za kody), prem tanka również nie posiadam i naprawdę nie narzekam na brak kasy czy na utrzymanie wysokotierowych czołgów.
Some_Body

Postautor: Some_Body » 09 mar 2013, 10:41

Problemy zaczynają się gdy masz jakieś Xtki w garażu, chcesz nimi grać a na dodatek chcesz kupić kolejną.

Uzbieranie 6,1mln kerdytów na stuguIII bez konta premium oczywiście jest możliwe. Tyle tylko, że zajmie dużo czasu.

Do tieru 8 włącznie można faktycznie grać bezstresowo, bo w takich bitwach wychodzi się raczej na plus lub zero więc kasa nie ucieka.
Awatar użytkownika
Keritt

Postautor: Keritt » 09 mar 2013, 13:22

Some_Body pisze:Problemy zaczynają się gdy masz jakieś Xtki w garażu, chcesz nimi grać a na dodatek chcesz kupić kolejną.

Uzbieranie 6,1mln kerdytów na stuguIII bez konta premium oczywiście jest możliwe. Tyle tylko, że zajmie dużo czasu.

Coś za coś. Albo poświęca się czas i zarabia, albo się chce siedzieć tylko na X tierach i marudzić o braku kasy. Rozwiązaniem może być wykup konta premium. Tylko w Biblii manna leciała z nieba.
tom21

Postautor: tom21 » 09 mar 2013, 18:36

generalnie zarabianie jest rzecz jasna najbardziej uzależnione od naszych umiejętności ale i niestety od teamu. bo o ile na 5 czy 6 tierze jak dobrze zagramy ale przegramy przez nasz bezmyślny team to jeszcze nic się nie dzieje bo i tak wychodzimy na +. gorzej jest gdy gramy już co najmniej 8 tierem bez premki, wtedy nawet jak nabijemy sporo dmg ale przegramy to trzeba się liczyć z tym że istnieje duże prawdopodobieństwo że wyjdziemy na -. dlatego niestety dla mnie gra na wysokich tierach staje się coraz bardziej denerwująca, bitwy gdzie nabiłem po 3-4 k dmg i przegrałem przez super inteligentny team potrafią naprawdę zszargać nerwy, tym bardziej że mam odblokowane kilka fajnych czołgów na które nie mam kredytów a granie non stop kw5 żeby na nie zarobić jest trochę nudne. jest to strasznie duży minus gry jak dla mnie że zarobkowanie tak bardzo jest uzależnione od zwycięstwa co pośrednio nie jest zależne ode mnie (bo co z tego że ja nabiję te 3k dmg skoro 5 innych graczy nie zada nic dmg) sam już nie wiem czy kilku w porywach do kilkunastu nobów w teamie to jakaś zbiorowa głupota czy może botów jest więcej niż sądzę. szkoda że nie mam czasu zbytnio na grę i gram tylko od czasu do czasu to bym sobie poszukał kogoś do plutonu...
PiVoSH92

Postautor: PiVoSH92 » 09 mar 2013, 21:05

Ja nie mam prem i żadnego czołgu premium, więc nie idę nawet dalej niż 8 tier - tu jeszcze wychodzę IS-3 na minimalny plus (10 bitew dziś, +12k, 6 zwycięstw, wczoraj 11 bitew 4 wygrane i -1k - zazwyczaj trafia się pierwsza opcja). Mimo to graniem nie wychodzę na minus, kasy na pestki i naprawę mam :D Gorzej, gdy trzeba coś kupić - 2,5mln na IS-3 + 1,1mln na dosyłkę i wentylację (bo bez złota nie przeniosę ich z ISa...) nie uzbierało się samo, ale gdyby nie darmowe przem na 3 dni i promocja +70% na zarobki na KW-1S to nie mam pojęcia, jak bym tą kasę wbił.

Kumpel za to zakupił wersję z francą TD 3 tieru prem i dokupił dziś T14, miał Churchilla III - problemów z kasą nie ma, mniej więcej raz na dwa miesiące kupuje premium i już ma tier 9 - kasa na + dzięki tym trzem teoretycznie niskim premkom, ale zarabia średnio 25k na bitwę (na prem ofc), co przy godzinie grania daje mu jakieś 400 kafelków... ja na StuG III, Pz IV i KW-1(S) nie nabiję nawet 1/4 z tego. Nie mówiąc już o tym, że wyjść na minus na IS-3 z prem to trzeba chcieć a na IS-8 mieć pecha po prostu, bez premki spokojnie można 10k stracić na przegranej, jeśli trafimy na X tier i nic nie uklepiemy.

Dlatego uważam, że czołgi premium nawet niższych tierów nadają się do zarabiania lepiej niż te zwykłe. A granie bez premki na wysokich tierach to ciągłe klepanie drobniakó na niższych tierach, a mając prem i HT 8 tieru typu T34 mamy jedną bitwę takim czołgiem i 10 wysokimi tierami.
ot1k

Postautor: ot1k » 23 mar 2013, 13:31

Ja gram teraz T57h, da się zarobić ,wystarczy tylko myśleć, przez jakieś 400 bitew około 1.3m do przodu, bez premium oczywiście. Za niektóre bitwy wychodzę ponad 50k na czysto jak wystrzelam całą amunicję, w przegranych czasami tez zarobie a czasami stracę.
Creighton_Abrams

Postautor: Creighton_Abrams » 31 mar 2013, 9:32

ot1k jakim cudem ? :shock: ŻADNYM czołgiem X trieru nie wyśrubujesz takiego wyniku bez premki ;) Tyle to zarobisz tylko premium tankiem bez premki
BlindWolf

Postautor: BlindWolf » 06 cze 2013, 9:37

Gram bez premium .
Największym problemem graczy jest brak cierpliwości . Czas na wyszkolenie załogi ogranicza się do zdobycia następnego wyższego tieru . Lowe kosztuje 12500 goldów - to jest 40 miejsc w garażu lub 80 garaży zakupionych przy okazji bonusu . Ja mam około 20 taknów różnych na różnych tierach . Jeżeli już coś sprzedaję to załoga ma kilka umiejętności i przesiada się na inny nowy wypasiony pojazd . Wypasiony bo jest elitarny za wolne doświadczenie .
Kilkoma czołgami rozegrałem > 1000 bitew - dowódcy ze stopniami kapitana czy majora z kilkoma specjalnościami . Prędkość pojazdów , celność , czas przeładowania + doświadczenie załogi dają mi przewagę . Takimi czołgami gra się o wiele przyjemniej - oczywiście w teamie jest 15 graczy i wyniki bitew są różne . Najczęściej wychodzę na plus mimo przegranej . Przy obecnym poziomie gry : kampiące scouty, spotujące TD czy arta , nagminne boty i afki ,lemingi to raczej własne doświadczenie i gra w czasie bonusów daje potężny zastrzyk kredytów .

Obecnie ograniczam się do zbicia gwiazdek i zarabiam na M41 i Jumbo .

Przy przegranej i remoncie , po zakupie amunicji średnio 10.000 kredytów czasami 20.000 arta na plus . Często bitwy kończą się jak to u arty bywa dedem w parę sekund i minus kredytów . Ogólnie jednak kasy mi przybywa proporcjonalnie do wolnego doświadczenia . Za jakiś czas będzie coś nowego już elitarnego z załogą która co najmniej umie się maskować , a dowódca wie , że został zauważony . Nawet z wyszkoleniem na 75% taka załoga na elitarnym tanku po kilku bitwach ,,przypadkiem ,, prócz kredytów zarobi na ASA.
Co do Jumbo - szybkostrzelny , przyjmuje masę rykoszetów > 40 i bije pod tym względem inne tanki swej klasy . Reszta zależy od gracza .
PS.
Padło stwierdzenie ,,Ja gram teraz T57h, da się zarobić ,,
Potwierdzam - widziałem ostatnio doświadczonego gracza na tej maszynie . Samotnie przeciwko E100 x 2 + IS8 wygrał .
Podkreślam doświadczonego gracza - jego sposób dobierania się do przeciwnika , wyjazdy zza zasłony , wybieranie pozycji i wykorzystanie czasu ładownia na przemieszczanie i zajęcie nowej pozycji mówiły same za siebie .
UnDead86

Postautor: UnDead86 » 06 cze 2013, 19:37

bardzo długo grałem bez modułów naprawczych, bez gaśnicy i apteczki. (w sumie, jak widzę, jak się niektórzy pięknie palą, dochodzę do wniosku, że mało kto z gaśnicą smiga).

Teraz gdy każdy mój czołg ma ten potrójny zestaw szybkiego reagowania :D ewidentnie spadły zarobki. Bo do naprawy i uzupełnienie amunicji, te tysiaczki się doliczają i bardzo uszczuplają zarobki.

Jak ktoś szuka kasy, to niech tam szuka oszczędności :) (a ja uwielbiam patrzyć jak płoniecie :P)

Wróć do „Ogólny”